ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΟΝΕΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ
![](https://www.altiusmindinstitute.com/wp-content/uploads/2023/12/viomatiko-anapiria-2-300x300.jpg)
Το Altius Mind Institute σε συνεργασία με το Πολυδύναμο Δημοτικό Κέντρο Λευκωσίας διοργανώνει μια σειρά από τέσσερα βιωματικά εργαστήρια υποστήριξης γονέων παιδιών με αναπηρία. Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το πρώτο εργαστήρι στις 6/2/2024. Διαδραστική ενημερωτική διάλεξη και βιωματικό εργαστήρι όπου οι γονείς είχαν την ευκαιρία να εκφράσουν και να μοιραστούν τις εμπειρίες τους.
Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες από το εργαστήρι στις 6/2/2024 πιο κάτω:
Στο Altius Mind Institute έχουμε θέσει τον άνθρωπο στο επίκεντρο της ύπαρξής του και της ζωής του. Για ραντεβού πατήστε εδώ.